Bu RoMEO yeşil bir dergidir
2018, Cilt 8, Sayı 1, Sayfa(lar)
[ PDF ] [ Editöre E-Posta ]
EDİTÖR’DEN
Giriş
Değerli Akademisyenler ve Araştırmacılar,

Yükseköğretim ve Bilim Dergisi Nisan 2018 sayısı ile yayın hayatının sekizinci yılına başlamaktadır.

Yükseköğretimin gelişimine katkıda bulunmak amacıyla 2011 yılı Nisan ayında yayın hayatına başlayan dergimiz, bugüne kadar yayımladığı sayısı her yıl artan nitelikli makaleleri ile yükseköğretim alanının saygın bir yayın organı haline gelmiştir.

Dergimizde, 2017 yılında farklı kurumlardan ve çeşitli konularda 57 özgün araştırma ve sekiz derleme makalesi olmak üzere toplam 65 makale yayımlanmıştır. Dergimize olan ilginin artarak sürmesi, bizi sevindirmektedir.

Saygın alan dizinleri ve veri tabanlarına başvurularımız ve değerlendirmeleri de sürmektedir.

Geçmişten bugüne dergimizin yayımlanmasında ve bu düzeye gelmesinde emeği geçen başta önceki rektörümüz Prof. Dr. Mahmut Özer’e, yöneticilerimize, yazarlara ve gönderilen makaleleri değerlendiren danışmanlarımıza çok teşekkür ederim.

Esenlik dileklerimle,

Prof. Dr. Şükrü Oğuz ÖZDAMAR

Dear Academicians and Researchers,

The Journal of Higher Education and Science has begun its 8th year of publishing with the April Issue of 2018.

Beginning its publication life in April 2011 with the purpose of contributing to the improvement of higher education, our journal has become one of the most prominent journals in the field of higher education with an increasing number of qualified papers published until now.

In 2017, 65 papers in various topics including 57 original articles and 8 review articles contributed by different institutions were published by our journal. We are very content with the ever-growing interest in our journal.

We continue to make applications for the prestigious indexes and databases.

Additionally, I offer my heartfelt appreciation to our former Rector Prof. Dr. Mahmut Özer, to our administrators, to the authors and to the referees reviewing the papers for their great contribution towards making the Journal of Higher Education and Science what it is today.

Best regards,

Professor Şükrü Oğuz ÖZDAMAR, M.D.

Editor

  • Başa Dön
  • Giriş
  • [ Başa Dön ] [ PDF ] [ Editöre E-Posta ]
    Şu ana kadar web sayfamız 36052354 defa ziyaret edilmiştir.