Bu RoMEO yeşil bir dergidir
2020, Cilt 10, Sayı 2, Sayfa(lar)
[ PDF ] [ Editöre E-Posta ]
EDİTÖR’DEN
Zehra SAFİ ÖZ
Giriş
Değerli Bilim İnsanları,

2017 yılından itibaren editör yardımcısı olarak görev aldığım Yükseköğretim ve Bilim dergisine Sayın hocam Prof. Dr. Şükrü Oğuz ÖZDAMAR’ın emekliliği sonrası 23 Haziran 2020 tarihinde editör olarak atanmış bulunmaktayım.

Yükseköğretim ve Bilim Dergisi bu sene itibarı ile 10. yılına başlamış olup 2020 yılı Ağustos sayısını bilim dünyası ve okuyucularımız ile paylaşmaktayız.

Dergimizin yayınlanmasında desteklerini esirgemeyen sayın Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa ÇUFALI’ya ve uzun yıllardır büyük bir özveri ile dergimizin editörlüğünü yürüten Prof. Dr. Şükrü Oğuz ÖZDAMAR‘a Editörler Kurulumuz adına içtenlikle teşekkür eder, sayın hocamıza uzun ve sağlıklı yıllar dileriz.

Doç. Dr. Zehra SAFİ ÖZ

Editör

Ağustos 2020

Dear Scientists,

After the retirement of Prof. Dr. Şükrü Oğuz ÖZDAMAR, I have been officially appointed as the editor of The Journal of Higher Education and Science on June 23, 2020, where I had been working as an associate editor since 2017.

The Journal of Higher Education and Science has started its 10th year as of this year and we share its August 2020 issue with our readers and with the world of science.

On behalf of our Editorial Board, I would sincerely like to thank our Rector, Prof. Dr. Mustafa ÇUFALI with his support for the publication of our journal and thank our former editor Prof. Dr. Şükrü Oğuz ÖZDAMAR for his great devotion to the journal for many years. We wish our professor long and healthy years in his life.

Zehra SAFI OZ, Assoc.Prof.

Editor

August 2020

  • Başa Dön
  • Giriş
  • [ Başa Dön ] [ PDF ] [ Editöre E-Posta ]
    Şu ana kadar web sayfamız 48128278 defa ziyaret edilmiştir.